Henk Groot Tjooitink Overleden

Op 26 oktober hebben we bericht gehad dat Henk J.G. Groot Tjooitink  op 24 oktober jl. op 96 jarige leeftijd is overleden . Wij wensen zijn vrouw Gerda, kinderen, Kleinkinderen  en verdere familie, kennissen en vrienden heel veel sterkte met dit verlies.

  Hieronder kunt u de kaart lezen

 

2 gedachten over “Henk Groot Tjooitink Overleden”

  1. De Familie Groot Tjooitink gecondoleerd met dit verlies. Henk was in de tijd van de Nutsspaarbank enige jaren voorzitter van de Personeelsvereniging. Jaren lang het gezicht van de ambtenaren sparen afdeling.

  2. Lieve An kinderen en kleinkinderen onze deelneming bij dit voor jullie zo grote verlies.
    Met Hartelijke groeten
    Irma en John van Deurse

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.